Diğer bloglarım(Kaynak: pakwheels.com)
Temmuz 3, 2019

50’de daha yeni başlıyorsun!

Bana pek gerçek gibi gelmese de 50 çizgisini epey bir süre önce geçtim. ☺ 50 yaşına yaklaşanlara: Daha yeni başlıyorsunuz!

“Bağımsız Sular” blogları her yaştan girişimciye yönelik. Ancak son aylarda, genç girişimcilerden daha fazla orta yaşlı okuyucularımdan ileride onları bekleyen sorunlar ile ilgili sorular aldım. Dolayısı ile 111 yazıdan sonra artık 50lerine yakın okurlarımın konularına daha fazla eğilmeyi düşünüyorum. (Şirketinize ortak bulma hakkındaki “yansımalar” yazıları 300’ün üzerinde bir arşivle aynen devam ediyor.)

Bana düşünce ve sorularınızı iletirseniz, deneyimlerim doğrultusundaki yazılarımı sizin rehberliğinizde geliştirebilirim.

Bu arada, deneyimli opera şarkıcılarını içeren yeni bir proje de hayata geçmek üzere.

50sini aştım, yeniden başladım*… Siz de kemerlerinizi bağladınız mı? ☺

* Geçen yıl sosyal projeler için hazırladığım bestelerimi yayınlamak için “Sound of Mehmet U. Soyer” adlı bir YouTube kanalı kurdum. Sinematografi öğrencileri için yapılan projenin linki aşağıda.

Yazının müziği: Mehmet U. Soyer – Ears to EYES (Making of the first 5 songs)Bir Yorum Yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X

Değerli okurum,

Blog yazılarımın posta kutunuza otomatik olarak gelmesini istiyorsanız, yapmanız gereken sadece aşağıdaki linki kullanarak LinkedIn'deki "Mehmet U. Soyer Blog Platformu" grubuna katılmak.

www.linkedin.com/groups/Mehmet-U-Soyer-Blog-Platformu-8296458/about

Önümüzdeki yazılarda görüşene dek... güzel günler diliyorum.

Mehmet U. Soyer
@mehmetusoyer

designed by BONNIE & CLYDE advertising studio
copyright ©
Mehmet U. Soyer 2013-2014